Akcja Smak Języka i konkurs


Zapytałam Was na Facebooku czy chcecie konkurs, gdzie wygraną byłby kurs języka online. Uzyskałam spory odzew, a więc wedle życzenia pragnę ogłosić konkurs. 😉
Konkurs organizuję razem z firmą Multikurs.pl .Jest to platforma do nauki języków obcych online. Wśród kursów znajdziecie zarówno tak znane, bestsellerowe pozycje jak Profesor Henry w wersji online, jak i nowoczesne, multifunkcyjne kursy do nauki słownictwa, kursy specjalistyczne np. angielski biznesowy czy angielski w medycynie. Multikurs oferuje obecnie możliwość nauki aż 11 języków.

Dziś rozpoczęła się bardzo interesująca akcja promocyjna związana z gotowaniem oraz różnymi językami. Akcja wygląda bardzo ciekawie i postanowiłam przyłączyć się do niej organizując Wam konkurs, a do obserwowania akcji na stronie www.smakjezyka.pl zapraszam już teraz. Akcja ma na celu promować naukę języka poprzez gotowanie, słownictwo związane z gotowaniem oraz poznawanie kuchni danego kraju. Od 29 października multikurs będzie na specjalnie utworzonej do tego stronie www.smakjezyka.pl oferował wam kulinarno-językową przygodę. Będzie tam umieszczona informacja, że po zarejestrowaniu się na stronie multikurs.pl można pobrać darmowy ebook z przepisami. E-booki będą różne. Akcja zaczęła się od języka włoskiego, więc już dziś możecie zapoznać się z e-bookiem oferującym przepisy na włoskie dania. Przedstawione są one w języku włoskim i polskim. Zdradzę, że czekają Was też dni języka hiszpańskiego,
angielskiego, francuskiego i niemieckiego. Promocja języka angielskiego trwa od 12 listopada do końca miesiąca! Promocja angielskiego została przesunięta na połowę grudnia. Dokładny termin jeszcze nie jest znany, ale na pewno będę Wam o tym n przypominać na fb ;-))
Co więcej, na stronie smak języka będą również zamieszczane zdjęcia dań wykonanych wg. przepisów z e-booka, które wykonali użytkownicy Instagrama. Muszą oni tylko otamować swoje zdjęcie hashtagiem #smakjęzyka

Już się nie mogę doczekać dnia angielskiego! 😉 Może uda mi się przygotować coś wg przepisu i pochwalić się na FB. Was też zachęcam do podjęcia wyzwania – nauki nowego, kulinarnego słownictwa, przygotowania czegoś pysznego do jedzenia, pochwalenia się daniem na Instagramie i oczywiście wzięcia udziału w moim konkursie.

Przechodząc do konkursu to oczywiście będzie on związany z potrawami. Szczegóły w regulaminie:

Regulamin konkursu „Smak Języka”:

1. Należy odpowiedzieć na pytanie konkursowe w komentarzu pod postem konkursowym (jednym z trzech) na Fanpage’u bloga https://www.facebook.com/angielskic2 .
2. Trzy posty konkursowe z jednym pytaniem (związanym z potrawami lub gotowaniem) pojawią się w środę 04.11.2015 między 21 a 21:10
3. Zwycięża osoba, która jako pierwsza poprawnie odpowie na pytanie (3 posty a więc trzech zwycięzców)
4. Zwycięzcy otrzymają 3-miesięczny dostęp do wybranego kursu z oferty Multikurs w wybranym przez siebie języku (wybór aż z 11 języków!!!)
5. Jedna osoba może grać tylko o jeden dostęp tzn. wybiera w środę jeden post konkursowy na który chce odpowiadać.
6. Konkurs trwa od 04.11.15 do czasu aż trzy osoby poprawnie odpowiedzą na pytanie z wybranego konkursowego postu.
7. Fundatorem jest Multikurs.pl – platforma do nauki języków online.
8. Informacje wynikach konkursu podam na Facebooku w komentarzu pod postem konkursowym oraz poinformuję o wygranej w wiadomości prywatnej poprzez Facebook w ciągu 24 godzin od zakończenia konkursu.
9. W przypadku braku kontaktu ze zwycięzcą przez 48 godzin od momentu ogłoszenia wyników, nagroda zostanie przyznana innej, kolejnej osobie.

Zachęcam do lajkowania i szerowania. Poinformujcie o konkursie znajomych 😉