Jak dołączyć do Usborne? Korzyści

Czemu warto dołączyć do Usborne?

–> Jeżeli Twój dom to dom pełen książek to pewnie już czujesz ekscytację na myśl, że możesz jeszcze bardziej otoczyć się książkami. 🙂

–> Twoje dzieci będą miały stały kontakt z językiem angielskim i ty też, bo w ofercie mamy też młodzieżówki a niektóre z książek dla nastolatków, książek naukowych na pewno będą dla Ciebie nową okazją do poznania nowego słownictwa i poszerzania wiedzy ogólnej.

–> możesz mieć te książki taniej niż gdziekolwiek w Internecie.

–> masz dostęp do ofert specjalnych, taniej niż sprzedawane są one w Internecie

–> masz dostęp do nowości danego miesiąca ok dwa tygodnie wcześniej niż księgarnie –> w czasie pandemii tyle osób przystąpiło do Usborne, że nowości wyprzedawały się bardzo szybko. Ja obserwuję też BookDepository są tam nasze nowości jako pre-order a ja już je mam i wiem, że czekamy na dodruk. Kupując tam trochę poczekacie. –> tym samym tworzą się pewne książkowe unikaty

–> masz wsparcie marketingowe, dostęp do materiałów i gotowych grafik

–> masz dostęp do wewnętrznych szkoleń dotyczących książek i ich wykorzystania np. storytellingu, oraz o sprzedaży online a także kiermaszów na żywo.

–> poznasz inne osoby tak samo jak ty zakochane w książkach 🙂

Kto może dołączyć do Usborne?

Każdy może dołączyć do Usborne i niezależnie czy indywidualnie (by kupować swoim dzieciom, nie sprzedawać) czy jako firma ma takie same warunki. Ja dołączyłam najpierw prywatnie a po 3 miesiącach postanowiłam otworzyć firmę, bo widziałam w tym sens ( a liczyć umiem, jestem też księgową). Dołącza się zawsze przez reprezentantkę i to ona będzie Waszym mentorem, czyli pokaże Wam jak zrobić zamówienie, doda do wewnętrznych grup i odpowie na nurtujące Was pytania.
Na głównej stronie Usborne istnieje przycisk bezpośredniego dołączania, ale zdarzało się, że ktoś z południowej Polski był dołączony do Czeszki itd. Radzę wybrać mentora. Musicie wiedzieć, że każda Independent Usborne Organiser może być mentorem, nawet jeżeli tego nie ogłasza i nie reklamuje to taką możliwość ma.

Jeżeli chcielibyście wiedzieć więcej o dołączeniu napiszcie do mnie na epic.otlowska@gmail.com Podeślę Wam plik pdf 11 stron z odpowiedziami na najbardziej nurtujące pytania. O tym jak wygląda mój dzień pracy, jak pracuję itp.

Jakie są warunki i korzyści finansowe z dołączenia do Usborne?

Warunki dołączenia: –> zamówić starter (zestaw książek proponowanych przez Usborne, co miesiąc publikowany na ich stronach) oraz –> zrobić jedno zamówienie za 120 funtów w przeciągu 12 tygodni od rejestracji.

Starter to koszt £48 (plus, jeśli przesyłka ma dojechać do Polski, £12 za dostawę) a otrzymujemy za to książki o wartości 150 GBP (ten starter to gotowy zbiór książek prezentowany co miesiąc na stronie USborne)

W ciągu 12 tygodni musimy zrobić jedno zamówienie za 120 funtów na takich warunkach:

 1. 24% zniżki od ceny z okładki
 2. 20% gratisowych książek (wybiera się samemu) w okresie 6 tygodni – potem 10%
 3. jedna z nowości danego miesiąca za 50%
 4. jedna z trzech proponowanych książek za 2 GBP niezależnie od jej ceny
 5. trzy wybrane książki za pół ceny
  Dostawa kosztuje 20% wartości zamówienia, ale nie mniej niż 25 GBP i nie więcej niż 100
  GBP (to ma znaczenie przy bardzo dużych zamówieniach).
  Te 12 GBP dotyczy tylko startera.

Na tym możecie współpracę zakończyć. Po prostu nie zamawiać nic więcej i system po 6 miesiącach sam Cię wyrzuci.

Oczywiście jeżeli będziecie chcieli kontynuować, a pewnie będziecie chcieli to z czasem otworzy Wam się możliwość składania tzw. school order, czyli dużych zamówień ,gdzie 60% książek dostajecie gratis. Wszelkie szczegóły w tej kwestii w moim pdf. Napiszcie do mnie!

A jeżeli to już jesteście zdecydowani to zapraszam do mojego zespołu:

 

Czekam na Was!

 

Pozdrawiam

Agnieszka