Newsletter z pomysłami! Darmowe szkolenie!

Kochani, lato chyli się ku końcowi i zbliża się szkoła wielkimi krokami. Ja już mentalnie przestawiłam się na powrót do pracy, choć jak pewnie wiecie, wakacji jako takich nie miałam. Nauczanie to moja druga praca, do pracy w księgowości dochodzi jeszcze dom, dzieci i … sprzedaż książek. To ostatnie wymusiło na mnie poznanie wielu nowych mi platform społecznościowych tj. nigdy wcześniej nie używanego przeze mnie Instagrama (LINK) i Tik-Toka .

Teraz już jestem tam obecna, ale postanowiłam być z Wami jeszcze bliżej i chcę wystartować z mailingiem. Książki Usborne to w moim życiu nie przypadek, znam je od 7 lat odkąd urodziła się moja starsza córka i od kilku lat z powodzeniem wykorzystuję na zajęciach. Postanowiłam się tą wiedzą podzielić, zwłaszcza, że widzę wiele zapytań jak wykorzystać moje książki podczas zajęć lub zabaw w domu.

Na moich lekcjach nie chodzi o to, żeby tę książkę tylko przeczytać, zazwyczaj wykorzystuję je jako dodatek do już omawianego tematu. A tematyka wydawnictwa jest ogromna, na dodatek Usborne udostępnia różne ćwiczenia w formie pdf i wysyła w newsletterem w tzw. Saturday Activities. Zbieram je dawno i na pewno też dodam niektóre do mailingu.

Zachęcam więc byście się zapisywali. Można to zrobić albo przez Panel boczny albo poniżej.

A w newsletterze znajdziecie:

–  książeczki na każdy temat oraz dopasowane do tego Activities

Lub

– gotowe pomysły na lekcje (także nie moje, bo często korzystam z innych blogów i szkoleń innych blogerek, dostaniecie zbiór linki do danego tematu) oraz wsparcie lekcji przez książkę…

– czasem moje własne materiały do konkretnych książek (nie lubie ich tworzyć ale czego to ja dla Was nie robię 😉 )

– pomysły na prace plastyczne związane z książką.

SZKOLENIE

Garstka z Was przedsmak pomysłów już miała. Ci ,którzy należą do mojej grupy Epic- książki dla dzieci po angielsku (LINK) mają dostęp do darmowego szkolenia jak wykorzystać karty SNAP na lekcji języka angielskiego i podczas zabaw w domu. Serdecznie Was zapraszam. Po zaakceptowaniu do grupy szkolenie obejrzycie pod tym linkiem:

Pozdrawiam

Agnieszka Otłowska