Wakacyjny konkurs 2015


A może macie ochotę na wakacyjny konkurs?
Do wygrania oczywiście książki na wakacje. Kiedyś wspominałam Wam o serii „Angielski z kryminałem” np. tu. Wakacje lub urlop to czas, gdy warto podszkolić się z języka, bo na co dzień nie zawsze znajdujemy na to czas. Ale mało kto ma w wakacje tyle samozaparcia by przerabiać gramę i podręczniki. Dlatego czytanie w oryginale, ale z pewną pomocą, czyli przetłumaczonym słownictwem, poziomem języka dostosowanym do naszego oraz odpowiednio dobranymi ćwiczeniami jest strzałem w dziesiątkę.
Mam dla Was 4 książki z serii „Angielski z kryminałem”. Nagroda ufundowana przez wydawnictwo Edgard. Każdy z czterech zwycięzców może wybrać dowolny poziom książki!!!

A co należy zrobić?

W związku z wakacjami, mam dla Was coś w klimacie wakacyjnym. Oto moja córcia na plaży. Uzupełnijcie chmurkę.

albubl_Fotor
Czekam na teksty w komentarzu pod tym wpisem.
Preferuję teksty z humorem i w języku angielskim, ale może być też po polsku jeśli dopiero zaczynacie przygodę z tym językiem. W wyłonieniu zwycięzców pomoże mi Joanna z bloga Specyfika Języka.
Piszcie komentarze w formie tekstu. Jeśli ktoś chciałby umieścić już go w chmurce albo jakoś przekształcić zdjęcie to JPG proszę wysłać na aga@angielskic2.pl

Regulamin konkursu:
1. Należy odpowiedzieć na zadanie konkursowe w komentarzach pod tym wpisem lub przesłać zdjęcie na e-maila: aga@angielskic2.pl .
2. W przypadku odpowiedzi w komentarzu, należy zostawić swój adres e-mail w celu ułatwienia kontaktu ze zwycięzcą konkursu.
3. Należy podać informację z wyborem poziomu książki „Angielski z kryminałem”.
4. Osoba, która odpowie najciekawiej według mnie i Asi, zostanie zwycięzcą konkursu.
5. Zwycięzca otrzyma wybrany przez siebie poziom książki „Angielski z kryminałem”. Nagroda ufundowana przez wydawnictwo Edgard.
6. Konkurs trwa od 17.07.15 do 02.08.15.
7. Biorąc udział w konkursie wyrażasz zgodę na publikację zwycięskiego komentarza.
8. W przypadku braku kontaktu ze zwycięzcą do 5 dni, nagroda zostanie ponownie przyznana innej osobie.
9. Informacje wynikach konkursu podam na Facebooku, na blogu oraz w komentarzu pod wpisem – do 3 dni po zakończeniu konkursu.

Przesyłka nagrody tylko na terenie Polski!

Będzie mi miło jeśli poinformujesz o konkursie znajomych, polubisz lub udostępnisz na Facebooku.

Przy okazji, w wydawnictwie Edgard trwa wakacyjna wyprzedaż http://jezykiobce.pl/wyprzedazlato2015.php

baner_letnia_wyprzedaz_jezykiobce

Tags: