Wyniki konkursu

Tak jak obiecałam już dziś przedstawiam wyniki konkursu. Mam dla dwóch zwycięzców po egzemplarzu „Angielskiego wachlarza” od firmy Regipio.

Wystarczyło tylko pod tym postem zostawić komentarz dlaczego to właśnie wy macie wygrać.

Cenię kreatywne odpowiedzi i dlatego odpowiedź Renaty o nowym wakacyjnym pomyśle wykorzystania wachlarzu bardzo mi się spodobała. Zresztą zobaczcie sami:

Idealny WACHLARZ na lato!!!! : D Czyli jak przyjemnie i pożytecznie spędzać wakacje na plaży. Widzicie to? Siedzisz sobie wygodnie na leżaczku, w jednej dłoni drink, nad głową parasol, piękny kapelusz, widoki morza (czy jak kto woli oceanu), a w drugiej dłoni… WACHLARZ. 🙂 Kiedy bryza przestaje nas chłodzić, rozwijamy go i wachlujemy się, aby ochłodzić promienie Słońca. A gdy trochę się ochłodzi, otwieramy na wybranej jego stronie i zaczynamy przypominać gramatykę angielską. A jak mi się znudzi, przewracam na drugą stronę WACHLARZ i sprawdzam jak zamówić kolejnego drinka po angielsku. 😉

Tak jak piszę. Idealny wachlarz, jak dla mnie, na nadchodzące lato. : )

Aż chce się mieć taki wachlarz, prawda?

Drugim zwycięzcą zostaje Martyna, która przekonała mnie, że to właśnie jej uczniom – licealistom najbardziej przyda się wachlarz. Martyna  wydała mi się bardzo zaangażowana i troszcząca się o swoich uczniów. Chce za pomocą wachlarzu pomóc swoim uczniom „wyjść ze szkolnych pieluch i usiąść na nocniku prawdziwego życia.” A o to jej cały komentarz:

„Licealiści odczuwają frustrację, bowiem niebawem przyjdzie im wyjść ze szkolnych pieluch i usiąść na nocniku prawdziwego życia. Niechlubny, jak dotąd, bohater szkolnych ław – angielska grama- nareszcie powraca w nowej, przyjaznej odsłonie. Kunsztowna kompozycja, nowoczesny design oraz pancerne strony – których nawet ja bym nie przegryzła – to idealny sposób na przyjemną powtórkę. ‚Angielski Wachlarz’, to gramatyka i słownictwo w pigułce, którą chętnie podam swoim uczniom, by wzmocnić ich w starciu z komunikacyjnymi przeciwnościami losu.”

Gratuluję zwycięzcom i dziękuję wszystkim za udział!