wyprzedaż książek

Witajcie

dziś szybki post informacyjny.

Cudowności dla wszystkich moli książkowych, zwłaszcza tych little bookworms, tych najmłodszych, dzieciaków i młodzieży.

Zbliża się wyprzedaż fantastycznych książek angielskojęzycznych dla dzieci wydawnictwa Usborne. Książek dopracowanych merytorycznie, graficznie, prawdziwych perełek dla czytelników od pół roku do 18 lat.

I teraz uwaga: wyprzedaż będzie w dwóch turach:

1 tura: dla osób chcących zamówić książki bezpośrednio z wydawnictwa a ze względu na to, że doliczane są wysokie koszty wysyłki do Polski, to w praktycznie jest to wyprzedaż dla osób mieszkających w Zjednoczonym Królewstwie.

 Jeżeli mieszkacie w UK to bardzo polecam zaopatrywać się ogólnie w książki Usborne w ten sposób, bezpośrednio macie dostęp do wszystkich aktualnych ofert i promocji ………………….. a dodatkowo 6-go lipca 2020 rozpoczyna się sezonowa wyprzedaż. Startuje ona o 10 rano czasu Greenwich (czyli 11 czasu polskiego). Tytuły wyprzedażowe pokażą się dopiero wtedy.

Powiedzcie znajomym z UK!!! Bardzo się opłaca

LINK do sklepu (kliknij)

Wchodzicie do sklepu i kupujecie przez zakładkę shop online. Możecie znaleźć tytuły wyprzedażowe w zakładce sales, warto tez zerknąć na zakładkę special offers

2 tura:
Tego samego dnia ja jako organiser też złożę zamówienie i spróbuję dla Was coś fajnego upolować, ale w Polsce i na grupie wyprzedaż ruszy trochę później (szczegóły wkrótce na grupie). Osoby mieszkające w Polsce zapraszam więc do grupy Epic- książki dla dzieci po angielsku (link)

Pozdrawiam serdecznie i życzę owocnych zakupów

-Agnieszka