Książki angielskojęzyczne na prezent. Top 6

Grudzień to czas kupowania upominków na Mikołaja i prezentów gwiazdkowych. Mimo przerażających statystyk mówiących o tym, że Polacy bardzo mało czytają książek, jakoś spotykam na swojej drodze ludzi, którzy o książkach rozmawiają, którzy je czytają.

Te osoby na pewno dołożą książkę do prezentów swoich dzieci.

Coraz więcej rodziców zaczyna też czytać dzieciom po angielsku. Często są to rodzice edukujący dzieci w domu, wprowadzające dwujęzyczność zamierzoną, ale ostatnio głównie spotkałam takich, którzy dopiero zaczynają wprowadzać angielskojęzyczne książki, przy okazji, rodzice, którzy bardzo często, chcą by te książki same się czytały, by były z możliwością odsłuchania.

Samoczytające” książki to nie żadne wymysł, na prawdę istnieją i to właśnie je poleciłam rodzicom przedszkolaków, które uczę. Kilka mam wróciło po więcej, jedna kupiła całą serię, po tym jak jej 4 latnia córka recytowała z pamięci kupione wcześniej książki z serii. Tę serię kupiłam w większej ilości, zrobiłam reklamę na Facebooku i spotkałam wielu rodziców, którzy przez reklamę dopiero wpadli na pomysł posiadania angielskojęzycznej książki w domu.

Chciałabym Wam dziś podrzucić kilka pewniaków na prezenty książkowe Usborne na dany wiek. Pod koniec posta możecie kliknąć w podstronę „OFERTA” w której te i inne książki są zebrane i podlinkowane do filmików na U-tubie.

POMYSŁY NA PREZENT:

  1. Mój pierwszy sprzedażowy hit ostatnich miesięcy oraz coś po co rodzice wracają to książki „Samoczytające” z serii „Listen and Learn” (Phonics) i „Listen and Read” (uproszczone bajki). Mają one wbudowany przycisk odczytu na każdej stronie, są kartonowe więc może je słuchać już niemowlak aż do przedszkolaków.
    Sprzedaję je za 45 zł sztuka

2. seria Peep Inside

Idealna od 3 do 6 lat seria okienkowa, która angażuje dziecko. 35/39 zł sztuka

3. Seria „That’s not my” dla niemowląt – seria, której wielu nie trzeba przedstawiać, sensoryczne książki, powtarzalny tekst i urocza myszka, narrator, która gubi tytułową zabawkę. W serii mnóstwo tytułów.

4. Seria 100 things to know about science/ history/ planet/ body … – dla nastolatków

Seria, która w ifonograficzny sposób, przekazuje wiedzę z danego tematu, wiedzę zebraną w sposób obrazkowy, dany temat zaprezentowany na jednej, dwóch stronach. Mam na nią koneserów wśród uczniów 7-8 klasy, ale sprzedawałam i młodszym i starszym, wszystko zależy od poziomu języka oraz tematu zainteresowań. 45 zł sztuka

 

5. PHONICS !!!! – hity hitów!!!!

Są to rymowane historyjki, koncentrujące się  na podobnych dźwiękach. Z pozoru śmieszne rymowanki wpadające w ucho, ale również mająca na celu ułatwić czytanie i naukę poprawnej wymowy. Na takich historyjkach mali Brytyjczycy uczą się czytać, Polskim dzieciom też one ułatwią poprawne czytanie. Polecam do posłuchania już dla 3 latków a do samodzielnego czytania 7-8 latkom.

Phonics w Usborne wydawnane są na różne sposoby

–> w cienkich okładkach 9

–> w cienkich okładkach z qr kodem 12

–> w cienkich okładkach z qr kodem nie wydawane wcześniej w zbiorach i w inny sposób –> 28

–> samoczytające, twarda okładka 45

–> zbiory 6 książek w jednej w twardej okładce z CD 54

–> zestaw 20 książek z qr kodami za 169

6. Komiksy na podstawie klasyków GRAPHIC NOVELS – nastolatki

pięknie wydane komiksy zaciekawią każdego nastolatka. 49 zł 

A teraz serdecznie zapraszam do zapoznania się z krótką ofertą. Każda książka jest podlinkowana do filmiku środka. Pamiętajcie, że mam na sprzedaż jeszcze inne pozycje, chętnie doradzę. Kontaktujcie się przez social media lub mail epic.otlowska@gmail.com

OFERTA

Zajrzyj do książek, które mam od ręki.