Zapowiedź akcji „Blogowanie pod Jemiołą”

Czytacie blogi kulturowe czy językowe? Jeśli tak, to może kojarzycie już zeszłoroczną akcję „Blogowanie pod Jemiołą”. Jest to kolejna wspólna akcja blogerów językowo-kulturowych (obok takich akcji jak w „80-blogów” i „Miesiąc Języków”).

Akcja „Blogowanie pod Jemiołą” ma was wprowadzić w klimat świąt. Lubicie kalendarze adwentowe? To całe odliczanie dni do świąt i odkrywanie i zjadanie czekoladek, które kryją się za okienkami kalendarza. W tej akcji mamy dla Was taki właśnie adwentowy kalendarz, tylko, że czekoladkami-nagrodami będą nasze wpisy (no nie tylko ale o tym zaraz). Codziennie od 1 do 24 grudnia na wskazanym w kalendarzu poniżej blogu (link otworzy się dopiero od wyznaczonego dnia) będą pojawiać się wpisy o tematyce świątecznej, związanej z krajem lub językiem zainteresowania danego blogera.

Warto śledzić akcję, ponieważ wśród wpisów pojawią się także konkursy (i to są właśnie nasze nagrody czekoladki 😉 ).

Jeśli nie chcecie niczego stracić zapraszam do zapisania się do naszego Facebookowego wydarzenia pod tym linkiem

Możecie też nas śledzić na Google plus tu

Lub na Twiterze link tu 

Lub poprzez nasz wspólny blog grupowy link tu

Dzień 1 Dzień 2 Dzień 3 Dzień 4 Dzień 5 Dzień 6 Dzień 7 Dzień 8 Dzień 8 Dzień 9 Dzień 10 Dzień 11 Dzień 12 Dzień 13 Dzień 14 Dzień 15 Dzień 16 Dzień 17 Dzień 18 Dzień 19 Dzień 20 Dzień 21 Dzień 22 Dzień 23 Dzień 24 Dzień 24 Image Map