Rozdanie – audiobooki dla dzieci


Dziś mam Coś wyjątkowego dla Waszych pociech. Moja seria „Angielski dla mam i Au Pair” cieszy się popularnością. Seria jest dla Was rodziców oraz opiekunów, abyście się mogli zapoznać z najpopularniejszymi wierszykami, rymowankami, słownictwem jakim możecie zwracać się do dzieci itp. Dziś mam coś bezpośrednio dla Waszych dzieci. Mianowicie rozdanie w którym są do wygrania cztery książeczki (audiobooki) o których zaraz napiszę.
Mam dla Was całą serię książeczek „Moje pierwsze angielskie czytanki – TEA TIME STORIES”.

WP_20150429_12_41_37_Pro
Jest to seria przygotowana z myślą o dzieciach, które dopiero zaczynają przygodę z angielskim. Dedykowana już od przedszkola.
Te cztery książeczki Danuty Zawadzkiej, to kolorowe opowiastki, po których oprowadza nas sympatyczny Pan Czajniczek, któremu głosu użyczył Kevin Aiston. Każda z czterech książeczek przedstawia historię innego bohatera (tylko narrator Pan Czajniczek pozostaje taki sam). W pierwszej z nich poznamy wesołą myszkę Cathy, która boi się ciemności , w drugiej Milly – małą, sympatyczną małpkę, która częstuje zwierzęta bananami. Trzecia książeczka jest o kotku George, który pakuje się na wakacje. Czwarta jest o misiu Benjaminie, który piecze ciasto, ale co chwila musi iść do sklepu po brakujące składniki.

130747779305162727
Tytuły w serii to:
CATHY THE MOUSE IS SAD AT NIGHT
MILLY THE MONKEY LIKES BANANAS
GEORGE THE KITTEN GOES ON HOLIDAY
BENJAMIN THE BEAR BAKES A CAKE
Każda książeczka składa się ze wstępu, w którym przedstawiono na obrazkach bohaterów i najważniejsze słowa, potem jest treść opowiastki przedstawiona trochę w formie komiksu z podpisami, później są pytania do tekstu typu prawda czy fałsz oraz cała opowiastka jeszcze raz wraz z polskim tłumaczeniem. Wszystkie części są też nagrane na płycie.

fotor_(18)

Dla niektórych minusem może być to że Książeczki mają oprawę broszurową, mogą się łatwo zniszczyć, ale z drugiej strony są lekkie i można je wszędzie zabrać. Drobnym mankamentem jest natomiast to, że na płycie nie dodano dźwięku oznaczającego, że trzeba przewrócić stronę. Przedszkolak więc raczej sam tej książeczki nie przesłucha, musi być przy nim ktoś jeszcze.

130747780785680714
A wy czy znacie książeczki z serii Tea Time Stories?
Spodobały się Wam?

Mam zatem dla Was rozdanie:

Zasady:
1. Organizatorem rozdania jest blog angielskic2.pl
2. Fundatorem nagród jest Wydawnictwo Skrzat.
3. Rozdanie trwa od 30.04. do 21 maja do godziny 24:00. Wyniki rozdania pojawią się w ciągu następnych trzech dni, tj. najpóźniej do 24.05. do godziny 22:00.
4. Aby wziąć udział w rozdaniu należy polubić funpage bloga na Facebooku https://www.facebook.com/angielskic2 i pod informacją o konkursie napisać komentarz jak wy wspieracie naukę języków obcych u swoich dzieci. Macie jakieś swoje metody. Z jakich materiałów lub zabaw korzystacie? Co polecacie?
5. Miło mi będzie jeśli udostępnicie informację o konkursie na swojej tablicy i zaprosicie znajomych.
6. Zwycięscy zostaną wyłonieni w drodze losowania.
7. Po opublikowaniu 4 zwycięzców w poście na fb zwycięscy mogą napisać tytuł książeczki którą wolą. Kto pierwszy ten lepszy! 😉 Potem wystarczy na adres aga@angielskic2.pl wysłać adres dostawy. Uwaga! Nie wysyłam za granicę!

Link do wpisu na Facebooku tu